ANASAYFA

ÜRÜNLER

REFERANSLAR

DÖKÜMANLAR

İLETİŞİM

EN

 
TELESKOPİK KONVEYÖRLER

Yükleme yapılacak alana yerleştirilir. Ana kabin içerisinden çıkan diğer teleskopik kabinler yüklenecek aracın derinine kadar uzanarak erişimi sağlar. Operatör istiflemeye alt kısımdan başlar. Çuvallar üst üste dizildikçe üst kısımlara ulaşmak için ünitenin yüksekliği ayarlanır.

 

 
 
TK SERİSİ

Yükselme- Alçalma özelliğinin gerekli görülmediği durumlarda, sadece Uzama - Kısalma fonksiyonu bulunan TELESKOPİK KONVEYÖR modelidir. Uzama Kısalma Ölçüleri HTK serisi ile eşdeğerdir

 
 
EBATLAR

HTK1- ( 5 metre uzama)  20'  DC / KONTEYNER

HTK2 - (7 metre uzama) Kasa Uzunluğu 8 metreye kadar olan KAMYON

HTK3/9 - (9 metre uzama) Kasa Uzunluğu 10 metreye kadar olan KAMYON ve TIR 

HTK11- (11 metre uzama) 40' DC / KONTEYNER ve  Kasa Uzunluğu 12 metreye kadar olan TIR 

HTK12 - (12.60 metre uzama) Kasa Uzunluğu 13.60 metreye kadar olan TIR  

İçerisine ürün yüklemelerinde en uygun çözümdür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

PLATFORM KONSTRÜKSİYON

Konveyörün yüksekliğinin yükleme yapılacak araçlarla eşitlenmesi için betonarme platformun bulunmadığı durumlarda çelik konstrüksiyon platform üzerine montaj yapılır.

Platform yüksekliğine ek olarak kendisi de yükselip alçalabilen HTK TELESKOPİK KONVEYÖR araç üzerine istiflemede büyük kolaylık sağlar. Platform yüksekliği yükleme işlemine bağlı olarak 130-160 cm arası seçilir. Gerekli görülürse yüksekliği ayarlı ayaklar ile +/- 20 cm değiştirilebilir.

 

 
 

MOBİL TELESKOPİK KONVEYÖR (RÖMORK ÜZERİNDE)

Fabrika sahasında farklı noktalarda yükleme yapılması istenen durumlarda HTK TELESKOPİK KONVEYÖR uygun ebattaki çeki römorku üzerine yerleştirilir. Taşıma ve konumlandırma konusunda kolaylık sağlayan römork, istendiğinde üniteden ayrılabilir.

 
 
 

RAYLI TELESKOPİK KONVEYÖR

Zemine döşenen ray üzerinde hareket eden Teleskopik Konveyörler

* İleri Geri Hareketle işlem başlangıcında binadan dışarı çıkarılıp işlem sonu içeri alınabilir

* Sağa Sola Hareketle farklı yükleme hattı ya da farklı depolama silosuna bağlı paketleme hattından araca aktarım yapabilir.

*Üst Kattan aktarılan farklı hatlardan araca yükleme yapılabilir.

 

 

Opsiyonel  ÇUVAL SIKIŞTIRMA KONVEYÖRÜ

İhracat işlemlerinde gemi konteynerleri içerisinde düzgün bir istifleme yapılması, izin verilen sayıdaki çuvalın kısıtlı hacim içerisine sığdırılması açısından büyük önem taşır. 

Bu amaçla konveyörlere ve teleskopik konveyörlere monte edilen çuval sıkıştırma aparatı, toz ürün içeren kabarık çuvalların inceltilmesi ve havasının alınması için kullanılır.  

 
 
 

Opsiyonel ÜRÜN SAYACI

Sevk edilen ürünlerin sayılması ve doğrulanması amacıyla makinalara sayaç monte edilebilir. Cisim yansımalı hassas sensör ile belirlenen  sayım değeri, 20x35 cm ebadında tek ya da iki ekranda gösterilir. Önceden ayarlanan  değere ulaşıldığında sesli uyarı verir.